Jakie badania wykonać po trzech poronieniach?

Witam, jestem po 3 poronieniach (5, 5 i 8 tydzień). TSH 2,02 (biorę euthyrox 25), Anty TPO, Anty TG, Toxo igg i igm ujemne, kariotypy prawidłowe, nieprawidłowa homozygota C677T w genie reduktazy MTHFR, p.ciała a-kardiol igg ujemne, p.ciała a-kardiol igm słabo dodatnie (bad.robione 2 razy), beta 2glikoproteinie igg i igm ujemne. Jakie jeszcze badania mam zrobić? Dodam, że nie mam problemu z zajściem w ciążę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią, oceni dotychczas wykonane badania oraz pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.