Opuchnięcie ręki i nogi, bóle łydki pod kolanem

Od ok trzech miesięcy mam opuchniętą prawą rękę i nogę, w nodze dodatkowo występuje ból łydki pod kolanem niezależnie od wysiłku fizycznego czy jego braku. Zauważyłam również, że skóra na palcach tej stopy jest napięta, wysycha i się łuszczy. Do tego dochodzi ogólne rozbicie, utrata energii.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na ich podstawie postawić konkretną diagnozę. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią, zleci podstawowe badania dodatkowe oraz pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.