Świąd i łuszcząca się skóra na jądrach

Mój maź do jakiegoś czasu skarży sie na świąd i łuszczycą sie skore na jadrach czasami wyglądają jak pocięte i strasznie sie luszcza stosowaliśmy rożne maści przeciwgrzybicznymi kremy balsamy i nic to nie pomaga proszę o podpowiedź co to moze być

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, mąż powinien zgłosić się do dermatologa, gdyż konieczne może się okazać zastosowanie silniejszych leków przeciwgrzybiczych. Na podstawie badania lekarskiego lekarz będzie też w stanie określić prawdopodobną przyczynę zmian i zlecić ew. badania dodatkowe ( w tym badanie mikrobiologiczne).