Świąd i pieczenie okolic intymnych przechodzące w ból

problem z miejscem intymnym. .początkowy świąd i pieczenie zamieniło sie w okropny bol! Przy czynnościach takich jak sikanie,chodzenie, siedzenie. lekarz Stwierdzail ze to zakażenie powstałe podczas wcześniejszego stosunku..juz wcześniej na własną rękę zażywałam urointime-furagiactive, i po wizycie zostały przepisane mi tab furaginum teva i masc bedicort g. Lecz leki nie pomagaja.Kilka mies temu mialam zapalenie cewki moczowej i bakterie w moczu leczone w szpitalu.czy to moze byc nawrot choroby?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może tak. Konieczne ponowne badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza prowadzącego.