Świąd i pieczenie okolic intymnych w 38. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 38 tc. Od kilku dni odczuwam świąd, pieczenie i tak jakby lekkie opuchnięcie okolic intymnych oraz dyskomfort podczas chodzenia. Mój lekarz ginekolog jest w tej chwili niedostępny, dlatego chciałabym zapytać co robić? Czekać tydzień do wizyty, czy może zastosować jakiś lek? Czy może to mieć wpływ na dziecko? Moje ostatnie wyniki moczu są prawidłowe, więc skąd te dolegliwości... ? Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do innego lekarza lub do izby przyjęć szpitala ginekologicznego.