Świąd skóry brzucha w 14 tygodniu ciąży

Jestem w 14 ty. ciazy i zaczął mnie strasznie swędzieć brzuch po bokach .Kiedy sie drapie leci taki jakby biały proszek i pojawiają sie małe krostki z krwią . Smaruje sie oliwka dla dzieci i pomaga , ale muszę sie smarować czesto . Mam bardzo sucha skore i najgorzej swędzą mnie nogi po depilacj . Jak sobie pomoc ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wyjściem są maści nawilażające i natłuszczające skórę, jednak jeżeli takie dolegliwości będą się przedłużać zalecam wizytę u ginekologa. Pozdrawiam