Świąd skóry w 34. tygodniu ciąży

Witam! Jestem w 34 tygodniu ciąży. Od jakiegoś czasu czuję świąd skóry, nie jakiś duży ale jednak jest. Na własną reke zrobiłam badania: AST 16 U/L ALT 19 U/L Bilurbina 6,60 umol/l Fosfataza alkaiczna 95 U/L GGTP 9 U/L Kwasy zółciowe 2,7 umol/l Wydaje mi sie ze wszystkie badania są wporządku ale zastanawiam się nad fosfatazą. Normy w laboratorium to 40-150. A wszędzie w internecie pisze ze norma jest do 70. I mam pytanie czy mam się obawiac cholestazy czy wyniki są prawidłowe

Witam,
proszę skonsultować się pilnie ze swoim ginekologiem prowadzącym ciążę
Świąd skóry może zwiastować cholestazę, a to może zagrażać ciąży
Pozdrawiam,
lek. A.Witkowska