Świąd sromu i otarcia wokół brodawek

Dzień dobry. Od kilku tygodni cierpię na świąd sromu, jest nie do wytrzymania. Pojawiło się zaczerwienie, a od drapania drobne rany. Depilacja tylko wzmożyła objawy. Oprócz tego wokół brodawek mam tak jakby otarcia, które krwawią, sączą się i uporczywie swędzą. Maście, domowe sposoby nie pomagają. Najgorzej jest wieczorem i nocami. Nie mogę spać. Bardzo proszę o poradę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję. Proszę zatem nie zwlekać, tylko niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Zastosowanie właściwych leków umożliwi pozbycie się problemu.