Świąd w okolicach intymnych po inicjacji seksualnej

Witam, mam 18 lat, tydzień temu w czwartek po raz pierwszy współżyłam, czułam ogromny ból, leciała przez chwile krew, później pojawiło się plamienie, które trwało do niedzieli, z sporymi przerwami, zdecydowałam się, na kolejne współżycie w poniedziałek, bolało jak za pierwszym razem i pojawiła się krew, później współżyłam w czwartek, też bolało i też leciała krew. Od piątku odczuwam straszny świąd w okolicach intymnych. Czy mam powody do niepokoju? Co to może oznaczać?

Renata GrzechociĹska

Proszę udać się do ginekologa, objaw może wskazywać na infekcję.