Ból i krew po rozpoczęciu współżycia

Witam, mam 18 lat, tydzień temu w czwartek po raz pierwszy współżyłam, czułam ogromny ból, leciała przez chwile krew, później pojawiło się plamienie, które trwało do niedzieli, z sporymi przerwami, zdecydowałam się, na kolejne współżycie w poniedziałek, bolało jak za pierwszym razem i pojawiła się krew, później współżyłam w czwartek, też bolało i też leciała krew. Od wczoraj odczuwam straszny świąd okolic intymnych. Czy mam powody do niepokoju? Co to może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Najprawdopodobniej oznacza infekcję. Konieczna wizyta u ginekologa. po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.