Wydzielina po usg dopochwowym

Witam. 08.01 byłam u ginekologa, gdzie zostało wykonane badanie usg dopochwowo. Wieczorem zaczęłam czuć wilgoć w okolicach intymnych i utrzymuje się to nadal, lecz jest to trochę takiej jakby przezroczystej wody, ale nie zostaje ona na majtkach, tylko wyczuwam ją jak dotknę miejsce intymne (jest tego bardzo mało, ale mam uczucie jakbym co chwile coś mi "leciało"). Dodam, że jestem w 10 dniu cyklu.

Witam! Nie ma powodów do niepokoju. Najprawdopodobniej jest to fizjologiczna wydzielina dróg rodnych. Jej charakter wskazuje, że znajduje się Pani w okresie dni płodnych.