Wydzielina podczas seksu: co oznacza?

Witam. Ostatnio zauważyłam, że gdy kocham się ze swoim partnerem i dość głęboko wsadzi mi swojego penisa i gdy nagle go wyciągnie leci mi z pochwy jakaś wydzielina, ale nie jest gęsta. Wygląda jak mocz, tylko że jest przezroczysta. Dosłownie leje się jakbym sikała, co to takiego??? Myślałam, że to orgazm. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
Najprawdopodobniej była to fizjologiczna wydzielina, która jest produkowana podczas pobudzenia seksualnego przez gruczoły dróg rodnych. Dlatego nie ma Pani powodów do zmartwień.
Pozdrawiam