Nie mam wzwodu podczas penetracji

Witam mam taki problem polegający na tym, że w czasie gry wstępnej ze swoją dziewczyną penis jest pobudzony i stoi jak należy, gdy już chcę dojść do penetracji nagle więdnie. Nie wiem co się dzieje i proszę o pomoc.

Witam!

Zaburzenia erekcji w Pana przypadku najprawdopodobniej związane są z problemami psychicznymi. W tej sytuacji należałoby skonsultować się z seksuologiem lub psychologiem. Praca ze specjalistą może dać Panu szansę wyeliminowania dolegliwości oraz poprawy sprawności seksualnej.

Pozdrawiam