Dlaczego nie mam wzwodu? Co się dzieje?

Witam, mam pytanie takiej treści, gdyż jak jestem z dziewczyną w łóżku i mamy zamiar spać, już nie mówie o współżyciu, normalnie sobie leżymy i się przytulamy do siebie, to nie chce mi stać. Nie wiem dlaczego i co się z tym dzieje? Proszę o pomoc i odpowiedź.

ponad rok temu

Witam!

Zaburzenia erekcji mogą mieć różne podłoże - somatyczne lub psychiczne. Warto, żeby udał się Pan do lekarza urologa i sprawdził swój stan zdrowia. Jeżeli nie występują u Pana spontaniczne wzwody (nocne i poranne), to problemu należałoby się doszukiwać w zaburzeniach organicznych. Jednak ocenić to może lekarz podczas bezpośredniej wizyty. Jeśli lekarz wykluczy zaburzenia somatyczne, wtedy należy skorzystać z pomocy seksuologa lub psychologa. Psychiczne zaburzenia występują szczególnie u młodych mężczyzn i najczęściej są związane z lękiem oraz presją. Zachęcam do kontaktu ze specjalistami. Ich pomoc da Panu szansę na odzyskanie sprawności seksualnej.

Pozdrawiam