Całkowity brak spontanicznych wzwodów
Mam 18 lat, dopiero zaczynam życie saksualne i mam ED, najprawdopodobniej na tle psychicznym, byłem jednak przebadać sie u urologa, powiedzialem ze mam ED oraz całkowity brak spontanicznych i porannych wzwodow. Wykonał usg i stwierdził że jestem zdrowy jednak nic nie powiedział mi o braku spontanicznych wzwodow, czy może to być oznaką problemów organicznych i powinienem zbadac poziom testosteronu ?

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Witam,
poranne wzwody nie występują u wszystkich mężczyzn. Wraz z wiekiem mogą zanikać. Na podstawie Pana opisu trudno powiedzieć czy rzeczywiście możemy mówić o zaburzeniach erekcji.
Jeśli problem będzie uniemożliwiał Panu podjęcie aktywności seksualnej, zachęcam do kontaktu z psychologiem-seksuologiem. Do tego czasu proszę nie wyszukiwać na siłę u siebie schorzenia, gdyż prawdopodobnie nic się nie dzieje.
Pozdrawiam.