Całkowity brak spontanicznych wzwodów

Mam 18 lat, dopiero zaczynam życie saksualne i mam ED, najprawdopodobniej na tle psychicznym, byłem jednak przebadać sie u urologa, powiedzialem ze mam ED oraz całkowity brak spontanicznych i porannych wzwodow. Wykonał usg i stwierdził że jestem zdrowy jednak nic nie powiedział mi o braku spontanicznych wzwodow, czy może to być oznaką problemów organicznych i powinienem zbadac poziom testosteronu ?
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Witam,

poranne wzwody nie występują u wszystkich mężczyzn. Wraz z wiekiem mogą zanikać. Na podstawie Pana opisu trudno powiedzieć czy rzeczywiście możemy mówić o zaburzeniach erekcji.

Jeśli problem będzie uniemożliwiał Panu podjęcie aktywności seksualnej, zachęcam do kontaktu z psychologiem-seksuologiem. Do tego czasu proszę nie wyszukiwać na siłę u siebie schorzenia, gdyż prawdopodobnie nic się nie dzieje.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty