Co oznacza ta przezroczysta wydzielina z członka?

Problem polega na tym gdy pojawi się przezroczysta wydzielina z penisa podczas gry wstępnej członek opada (brak wzwodu) co jest przyczyną?
MĘŻCZYZNA, 33 LAT 2 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy serdecznie,

przezroczysta wydzielina z penisa jest najprawdopodobniej preejakulatem, czyli przedwczesnym, niepełnym wytryskiem nasienia.

Zanik erekcji w trakcie gry wstępnej, przed penetracją może być uwarunkowany czynnikami natury psychicznej. Mogą się one pojawić np. w sytuacjach, gdy mężczyzna jest uzależniony od masturbacji lub oglądania filmów pornograficznych. Wpływ na osłabienie wzwodu mogą mieć również przykre sytuacje z przeszłości związane z aktywnością seksualną.

Są to jedynie przykładowe sytuacje, które mogą powodować opisywany problem. W obecnym momencie trzeba się skupić na sposobach jego rozwiązania. Po pierwsze, jeżeli jest Pan osobą uzależnioną od masturbacji, to należy spróbować ją ograniczyć. W przypadku, gdyby problem leżał w psychice, należy rozważyć terapię u seksuologa.

W braku innych przeciwwskazań można również zacząć stosować odpowiednią farmakoterapię. Polega ona na przyjmowaniu leków, które mają w składzie sildenafil. Są to leki wzmacniające erekcję.

Więcej informacji dotyczących problemów z erekcją znajdzie Pan w treściach, do których odsyłam poniżej:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/oslabienie-erekcji-po-pojawieniu-sie-preejakulatu

https://portal.abczdrowie.pl/problemy-z-erekcja

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty