Nieodczuwanie przyjemności seksualnej podczas penetracji

Witam, od dawna zmagam się z takim o to problem intymnym. Mam 19 i od niedawna zacząłem życie seksualne z moją partnerką. Moim problemem jest to że podczas penetracji nie odczuwam przyjemności. Czasami dochodze do wytrysku minutę po pierwszym włożeniu a czasami możemy to robić długo na różne pozycję gdy nagle narasta napięcie, dochodze do wytrysku i koniec. Chodzi o to że w czasie penetracji nic nie czuje. Bardzo proszę o pomoc.

Witaj, zwykle podczas penetracji mężczyzna nic specjalnego nie czuje...Pochwa jest dobrze nawilżona i śliska co uniemożliwia jakieś spektakularne odczucia. Stały ruch penisa powoduje stopniowy wzrost pobudzenia aż do osiągnięcia wytrysku, któremu towarzyszą silne, bardzo przyjemne odczucia. Przyjemność podczas penetracji daje świadomość zaspokajania partnerki, bliskości, miłości. Może zbyt dużo oczekujesz? Zdecyduj się na rozmowę z seksuologiem, on Ci wszystko wyjaśni i doradzi. Pozdrawiam