Bolesny petting i brak czucia podczas penetracji palcem

Witam Mam 17 lat, mam pewien problem podczas peetingu z moją dziewczyną. Nie uprawialiśmy jeszcze seksu. Z jej relacji podczas peetingu wynika, że pieszczenie łechtaczki jest dla niej umiarkowanie przyjemne, ale często bywa bolesne, drażniące, szczególnie jeśli przypadkiem dotknę cewki moczowej. Ma coś w rodzaju orgazmu łechtaczkowego, dostaje nagle skurczów brzucha, jednak zwykle są one dla niej uciążliwe. Jednak jeśli chodzi o penetracje palcem pochwy - Ona kompletnie nic nie czuje. Co zrobić?
17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie. Pierwsze próby pieszczot i zbliżeń nie zawsze są dla dziewczyny przyjemne. Dzieje się tak dlatego, iż kobieta musi niejako nauczyć się swojego ciała i tego co konkretnie sprawia jej przyjemność. Powinieneś bardzo uważnie obserwować reakcje swojej partnerki i nie robić nic wbrew jej woli. Być może nie jest jeszcze gotowa na tego typu zbliżenia i czuje przed nimi podświadomy opór.