Światłowstręt i częste bóle głowy po urazie

czeste bóle głowy światłowstret zaczęło sie to po urazie głowy ale tk jest bez zmian a eeg mi9alam nie prawidłowe dodam że choruje na nadciśnienie a bóle sa prawie codziennie

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w tej sytuacji wskazana jest kontrola u neurologa, konieczne może się okazać powtórzenie badań obrazowych i wykluczenie zmian pourazowych.