Sylwetka serca prawidłowej wielkości, aorta prawidłowa, lewa wnęka płucna szeroka

Witam ,mam pytanie dostałem opis zdjęcia rtg :sylwetka serca prawidłowej wielkości,aorta prawidłowa,lewa wnęka płucna szeroka-naczyniowa?(org)zgrubienia około skrzelowe pod lewa wnęką z cieniem pod wnęką o wym ok 20mm-sumacyjny? wskazanie porownianie z badaniami rtg klp poprzednimi lub dalsza diagnostyka. krążenie płucne wyrównane.jamy opłucnowe bez płynu.Zachowałem oryginalna pisownie z opisu Czy mam się czymś martwic ,Bardzo proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

A mam Pan jakieś wcześniejsze zdjęcie? tak jak tu napisano wskazane porównanie, głownie chodzi o grubienia około skrzelowe pod lewa wnęką z cieniem pod wnęką o wym ok 20mm-sumacyjny? jeśli nie ma to za 2-3 miesiace wskazane ponowne rtg, wizyta u pulmonologa.
Pozdrawiam