Symptomy nerwicy u 25-letniej kobiety

Witam. Proszę o jakąś wskazówkę. Lekarze mówią ze to nerwica i tylko jedno rozwiązanie widzą . Objawy to: -ból głowy jakby przedłużenie kręgosłupa, ból umiejscowiony na srodku -brak siły w rękach i w nogach -ciągle uczucie zimna -ciągle uczucie ze mam gorączkę -zaparcia, biegunki na zmiane -ogromna nerwowość, rozdrażnienie -krew z nosa -ból prawego oka przy nagłym poruszeniu głową -brak siły -zatkany nos U neuro Brak odruchu między łokciem a nadgarstwtem .mri za pół roku. Jakie badania?

Witam!
Droga pani, skoro konsultacje lekarskie sugerują nerwicę radziłabym konsultację u psychoterapeuty i ewentualną dalszą diagnozę w kierunku nerwicy czy innych zaburzeń o podłożu emocjonalnym.
Pozdrawiam

Witam
Jeżeli lekarze stwierdzili u Pani nerwicę,
to zapewne tak jest.
Objawy, które Pani opisuje, często towarzyszą
nerwicy.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Mogą też pojawić się inne zaburzenia
lub problemy zdrowotne.
Dlatego zachęcam Panią do podjęcia
psychoterapii, która jest najskuteczniejszą
metodą leczenia nerwicy oraz jej konsekwencji.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy
choroby, ale również dociera się do przyczyny
problemu i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie