Czy tylko zrobione echo serca wystarczy, aby wykluczyć choroby serca?

Czy tylko zrobione echo serca wystarczy aby wykluczyć choroby serca(niewydolność,niedokrwienie itd.)?Kardiolog powiedział,ze wszystkie objawy jakie mam sa na tle emocjonalnym( kołatania,szybki puls,zdążą sie i do 150,ale raz do roku i przechodzi do 5 minut,podobno to atak paniki),dodatkowe skórcze,zadyszka,chwilowe dusznosci.nie mam przy tym żadnych bóli w klatce,a mam nerwice.Czy mogę być spokojna,że z moim sercem wszystko w porządku?czy echo wykluczyło by też choroby sercowo-płucne?dziekuje

Witam jeżeli ma Pani nerwicę - prawdopodobnie chodzi o lękową z objawami somatycznymi , to może ona mieć dokładnie takie objawy jakie Pani wymieniła i jeszcze więcej.
http://www.psychotherapie-live.de/nerwica/
http://psychotherapie-live.de/data/documents/STRES-zabija-akt..pdf
Nerwica to paskudna choroba ale można ją wyleczyć , nalepsze wyniki osiąga się psychoterapeutycznie. Powinna Pani się tym jak najszybciej zająć zamiast doszukiewać się innych chorób
Pozdrawiam i zapraszam

Witam
Objawy, które Pani opisuje często
towarzyszą nerwicy.
Niezmiernie ważne jest aby podjęła Pani leczenie,
gdyż objawy będą się nasilać.
Mogą też pojawić się inne zaburzenia.
Najlepszym rozwiązaniem będzie niezwłoczne
podjęcie psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy,
ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie