Szanse na donoszenie ciąży a leki na podtrzymanie

witam ! jestem w 8 tc.wg OM miesiaczka 29.07.13 jedna ciaze poronilam z niewiadomzch powodow ,ostatni cykl 33 dni , stad moje pytanie usg pokazalo ze ciaza jest mlodsza a dokladnie na 6t2d dodatkowo dr, stwierdzil akcje serca lecz nierownomierna moje pytanie brzmi czy mam realne szanse donosic ta ciaze ? czy mozliwe ze do zaplodnienia doszlo az tyle pozniej?obecnie biore leki na podtrzymanie.-luteina dopochwowo 3x2,clexane zastrzyki 40mg i euthyrox n 25, wymiary zarodka MSD 17.3mm crl 3.1mm.
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Pomiary w USG są uważane za bardziej wiarygodne niż wyliczenia z OM.
Na podstawie parametrów USG wyznaczany jest także termin porodu.
Ciężko oszacować ryzyko poronienia.
Proszę stosować się do zaleceń lekarza ginekologa prowadzącego ciążę.
Ciąża jest jeszcze bardzo młoda, jednak obecność echa zarodka i akcja serca uwidocznione w USG są pozytywnymi czynnikami prognostycznymi. Proszę być dobrej myśli.