Szarpanie mięśni a napadowe zaburzenia ruchowe

mam od kilku lar szarpanie miesni,bardzo mocne odrazu po zasnieciu i tak przez cal noc,szarpania sa naprawde mocne,branie magnezu nie pomaga,poza tym zazywam anafranil i lamitrin cz moze to byc jakies napadowe zaburzenie ruchowe?w czasie kiedy nie spie szarpie mnie znacznie rzadziej zato mam drzenie rak,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.