Szczepienia dziecka w wieku 3,5 roku

witam. rok temu zjechalismy z anglii do polski. Nasza córka ma 3.5 roku, i powinna dostac te szczepienia: Od 3 lat i 4 miesięcy do 5 roku życia 2 szczepienia: DTaP/IPV lub DTaP/IPV: diphtheria – błonica, tetanus – teżec, pertussis (whooping cough) – krztusiec i polio (podawane jako dawka wspomagająca 4-1 pre-school booster); MMR – druga dawka Gdzie moge sie z nia zgłosic i czy sa odpłatne ? Dziekuje i pozdrawiam

Michał Springer

Witam, kalendarze szczepień różnią się pomiędzy poszczególnymi państwami. Celem ustalenia jakie szczepienia są potrzebne i należą się Państwa córce, proponuję udać się do stacji SANEPIDU. Pozdrawiam