Szczepienie dziecka podczas kuracji antybiotykiem

Witam.Mam pytanie dotyczące szczepienia. Moja 1,5roczna córka od 6 miesięcy przyjmuje antybiotyk o nazwie Keflex jest po zab.urologicznym, wczesniej przyjmowała inne antybiotyki.Moje pyt.Czy mogę zaszczepić ją szczepionką zgodną z kalendarzem szczepień ,ponieważ już kilkakrotnie przekładaliśmy termin szczepienia z obawy przed skutkami ubocznymi. Lekarz pediatra radzi abym zgodziła się na szczepienie nie przerywając kuracji antybiotykiem,ale ja mam duże obawy. Proszę o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli w ocenie pediatry córka kwalifikuje się do szczepienia, radziłabym zaszczepić.
Pozdrawiam