Szczepienie dziecko po ukończeniu 4. roku życia

CZy na te szczepienia mogę szczepić, gdy córka pójdzie do przedszkola. \z zawodu jestem pedagogiem specjalnym, codziennie spotykam dzieci, których trudności zdaniem rodziców wynikają z NOP. CZy mojemu dziecko coś grozi jesli zacznę ją szczepić dopiero gdy skończy 4 lata? Z poważaniem Ania

Aleksander Ropielewski

Tak istnieje możliwość, że dziecko zachoruje na choroby na które nie zostało zaszczepione. Poza tym nie wszystkie szczepienia można będzie wykonać po 4 roku życia.