Szczepienie przeciwko WZW typu B przed gastroskopią

Przed gastroskopią zrobiłam szczepienie na WZW B -2 dawki (14.11.2012 i 19.12.1012),gastroskopię miałam w lutym 2013.Żeby szczepienie mieć pełne wzięłam 3 dawkę 25.06.2013.W listopadzie 2013 miałam przeprowadzoną laparoskopię.Już po zabiegu zorientowałam się,że 3 dawkę powinnam wybrać w maju a nie w czerwcu. Żaden z lekarzy nie zwrócił uwagi na daty szczepień.Czy moje szczepienia są ważne ?Jeśli nie to co teraz mam zrobić? Jakie badania wykonać ,żeby mieć pewność ,że nie zaraziłam się WZW B?

Już pierwsze 2 szczepienia dają pełną odporność.
3 dawki dają odporność na całe życie.
Można to sprawdzić, robiąc badanie krwi na oznaczenie miana przeciwciał przeciwko wzw typu B. Już miano 10 jest uznawane za dostateczną ochronę przed zakażeniem.