Szczypanie, swędzenie podbrzusza po usunięciu trzonu macicy

witam i zdowka zycze . jestem po usunieciu trzonu macicy z jajnikami ,ponad 3miesiace ,odczuwam maly bol szczypanie swedzenie podbrzusza czy to jest normalne ???? nie moge isc do mojego ginekologa poniewaz przebywam za granica polski .dziekuje slicznie maria

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być związane z przebytym zabiegiem. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.