Sztywność karku, zgrzytanie kości i stawów, drżenie mięśni, drętwienie i bóle krzyża

W zeszłym roku trafiłem po kuracji na helicobakter na SOR,obnizone eletrorlity.Trafiałem kilka razy,raz na kardiologie z troponina(byc moze citrolin pelna dawka,byc moze płyn w osierdziu,byc moze potas 3,3) Rózni lekarze. Większość wyników OK.B12 była nieco niżej suplementacja,bolerioza wątpliwa.objawy: Sztywnosć karku, poranna sztywnośc,zgrzytanie kości stawów,mikro drgania mieśni, dretwnienie dwóch palców lewej reki, bóle krzyza, bóle stóp i bioder wieczór. Bóle, kłucia, uciski.Proszę i porade

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie oraz przeanalizowanie wszystkich juz wykonanych badan aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Sądzę że warto byłoby udać się do lekarza reumatologa.