Szum i ucho w uchu u 56-latki

Dobry wieczór moja mama Halina 56 lat ma straszny szum i denerwujące echo w uchu, nie jest zatkane bo niedawno była na płukaniu u specjalisty co to może być, jak jej pomóc bo bardzo ja to meczy .pozdrawiam i proszę o pomoc pozdrawiam lukasz i halina

Magdalena StusiĹska

Szum w uchu może być spowodowany przyczynami pochodzącymi z ucha- aby je wykluczyć należy skonsultowac się z laryngologiem, lub neurologicznymi- wtedy konsultacja neurologiczna jest wymagana.