Szybki rytm serca i zawroty głowy po wypadku samochodowym

Witam. Jestem po wypadku samochodowym juz ok 4msc i od tej pory dokuczaja mi rozne objawy szybki rytm serca itp ale najbardziej martwia mnie zawroty glowy tzn nie mam problemu z przejściem po prostej linii i ustane na jednej nodze ale takie uczucie zawrotow glowy. Być może to nerwica ale moje pytanie brzmi czyw skutek wypadku samochodowego moglo mi sie cos zrobic w glowie ? Cos z blednikiem? Dodam iz po wypadku w odstepie ok. 10-12godzin mialem robiona tomografie glowy i byla bez zmian.

Po wypadku/ silnym stresie może powstać zespół lękowy.
Proszę zgłosić się na konsultację do neurologa, jeśli wykluczy przyczyny neurologiczne proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza