Dlaczego po wypadku samochodowym mrowi mnie w głowie?

Witam mam problem po wypadku samochodowym codzienie boli mnie głowa mrowienie, przy kontaktach seksualnych jakby coś mi się przelewało jakby ktoś piekł palnikiem nasz muzg , zniechęcenie do niczego prawie ,kłucie w głowie taki nie spokojny jestem nie wiem co ze sb zrb , wczesniej naduzywałem alkocholu i innych rzeczy po wypadku nie ruszyłęm ani piwa ani nic, w autobusach czuje sie nie swojo słabo mi sie rb i muszę z niego wyjsc odrazu ,kiedyś cieszyłem sie zycia teraz czuje sie jak wrak

Podobne objawy warto skonsultować z lekarzem, najlepiej neurologiem. Zdiagnozuje i zleci najodpowiedniejsze metody poradzenia sobie. Jeśli wykluczy inne podłoże zaburzeń, może to oznaczać także ich emocjonalne (nerwicowe) pochodzenie. Wówczas należy skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty.