Bolesność głowy po wypadku samochodowym
dzień dobry mam pytanie,tydzień temu miałam wypadek samochodowy ,gdzie ucierpiała jedynie moja głowa,ból jaki mam jest straszny,zrobiono mi tomograf głowy i oto wyniki zatoka klinowa po stronie prawej duża o wymiarach 19x37mm,cała wypełniona zmianami miękkotkankowymi o niejednorodnych gęstościach co to oznacza? pozdrawiam

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Wynik badania zawsze powinien być oceniany przez lekarza, który widzi obraz. Na podstawie samego opisu trudno postawić przybliżoną diagnozę. Wynik sugeruje stan zapalny w zatoce klinowej.
Pozdrawiam