Ból mostka i głowy po wypadku samochodowym

Witam serdecznie miałam wypadek samochodowy wystrzeliła poduszka nie przebadałam się w karetce bo byłam pewna że ból minie po powrocie do domu ale nadal boli mnie w mostku i głowa czy udać się do lekarza?

Witam! Najlepiej jak na temat naszego zdrowia wypowie się fachowiec. Trochę mało danych: kiedy był wypadek. Ale konsultacja lekarska nie zaszkodzi. Powodzenia W. Ł.