Ból pleców, głowy i zaburzenia snu po wypadku samochodowym

Dziendobry,moja mama 3 dni temu miała wypadek samochodowy miała badanie (rezonansu) ma złamane żebro,jednak mama bardzo zle się czuje bolą ją całe plecy,głowa, nie potrafi spac,czy to normalne?? czy lekarze nie powinni zrobic dodatkowych badan??mama z dnia na dzien czuje sie gorzej jak moge mamie pomóc kocham ją całym sercem co ma robic i co lekarze powinni zrobic??? mama dostaje tylko kroplówki przeciw bólowe.Prosze o pomoc o rade

Witam! Jeśli badania obrazowe wykluczyły poważne urazy (w tym najważniejsze z nich jakim jest krwawienie do układu nerwowego), nie ma powodów do niepokoju. To niestety naturalne że Mama czuje sie po wypadku słabo. To że dostaje jedynie leki przeciwbólowe świadczy o tym, że nie wymaga wdrożenia bardziej specjalistycznego postępowania. Proszę być dobrej myśli i postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.