Szybsze bicie serca przy uczuciu niepokoju

Witam serdecznie. Proszę o radę. Mam 29 lat, gdy się lekko zdenerwuje, gdy ktoś krzyczy nawet na zewnątrz czy mocniej zamknie drzwi, albo gdy czuje niepokój automatycznie moje serce bardzo mocno bije zaczyna sie od 120 uderzeń na minute muszę chwile się uspokoić i wraca wszystko do normy. Bardzo jest to uciążliwe bo mam czasami tak 2 razy dziennie. Czy powinnam udać sie do specjalisty jesli tak to do jakiego i co mi moze dolegać?.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać sie do lekarza rodzinnego,który pokieruje dalszą diagnostyką. Proponuję wykonać morfologię krwi, TSH i EKG. W przypadku prawidłowych wyników, proponuję wizytę u psychoterapeuty, gdyż taki objaw może występować na tle nerwicowym.
Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza