Jaka może być przyczyna wzruszania ramionami?

Witam. Jaka może być przyczyna wzruszania ramionmi? Dodam że mam 19 lat i że to przez dyskomfort który odczuwam od jakiegoś czasu. W ostatnim czasie to narasta i coraz bardziej zaczyna mi przeszkadzać w codziennym życiu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Witam,
reakcje takie mogą być na różnym podłożu i jeżeli diagnoza będzie dotyczyła sfery psychicznej/tiki/,powinna Pani udać się do specjalisty z zakresu psychoterapii,ew.psychiatry,który pokieruje Panią dalej,lub podejmie leczenie zgodne z posiadaną wiedzą.
Zwykle w podobnych sytuacjach potrzebne są oddziaływania relaksacyjne,które też sam Pani może zacząc stosować wg.instrukcji w sieci.
Zachęcam i pozdrawiam.