Ból w przełyku a stres u 20-latka

Witam , od czterech dni czuję w przełyku , jak by coś mi przeszkadzało przy oddychaniu , nic mnie nie boli , tylko przeszkadza i czym więcej o tym myślę tym gorzej . Mam 20 lat i przez najbliższe pół roku najadłem się dużo stresu , między innymi operacja nogi - bardzo się stresowałem . Powiem jeszcze, że jestem bardzo nerowy . Gdy wyjdę na świeże powietrze to trochę ustępuje i lżej się oddycha . Miałem podstawowe badania krwi i serca poczas operacji . Czy może mi ktoś pomóc w takiej sytuacji ?

Witam,

Owszem, ktoś może pomóc - terapeuta. Skoro jesteś zdrowy fizycznie, na co wskazują badania, to, co opisujesz, to najprawdopodobniej objawy lęku. To, czym jest on spowodowany jest już jednak kwestią diagnozy.

Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza