Złe samopoczucie, bóle głowy, zmęczenie

Witam. Wykryto u mnie jakiś czas nerwice, po czym przez jakis czas nie odczuwałem tej choroby. Od jakiegoś czasu mam tak, że jak wstanę rano to jestem zmęczony, jak bym w ogóle nie spał, nic mi się nie chce, odczuwam bóle głowy, źle samopoczucie. Czasami mam tak, że jak ktoś coś gada to mnie to wkurza, najlepiej jak jest cicho i jestem gdzieś sam. Mam też bardzo często rozwolnienie, i takie dziwne odbijanie się. Co to może być? Proszę o pomoc bo już wariuje.

Witam, nerwica może przejawiać się na różne sposoby- jeżeli ją u Ciebie wykryto to nie należy jej lekceważyć. Warto poddać się jak najszybciej psychoterapii, w miarę potrzeby wspomaganej farmakologią, pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza