Wyniki badań w kierunku boreliozy a nerwica

Witam Kilka razy 3-4 razy robiłam badanie na borelioze,wynik zawsze był :27,26,28 IGG. Mam wszelakie dolegliwości ,ale lekarz stwierdził ,że to nerwica,jadłam leki 2 lata Citabax.Trochę pomogło,ale teraz z powrotem to samo,zawroty,gumowe nogi,bezsenność,przytyłam.Co robić?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza