Nerwica a zmiany w ciele szklistym oka

Mam jedno pytanie dotyczące nerwicy która została u mnie zdiagnozowana, czy możliwe jest że w trakcie trwania nerwicy mogą pojawić się męty w ciele szklistym ? Badałem się u okulisty ale ona problem zbagatelizowała. Widzę mnóstwo czarnych "muszek" gdy patrzę na niebo lub jasne powierzchnie. Czy takie coś możę być spowodowane nerwicą ? Czy to kiedykolwiek minie ? Bardzo proszę o poradę.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza