Stres związany ze zdrowiem

Witam Mój problem polega na tym, ze stresuje się każdy wydarzeniem zwiazanym z moim zdrowiem, mam wtedy źle samopoczucie i nie chce wykonywać podstawowych czynności np.uczyć sie. Często chodzę do lekarzy, ponieważ od nie dawna mam zmiany skorne,operacja stulejki, teraz nagle wyskoczyła mijakąś kulka na odbycie bezbolesna,nie krwawi nic z tych rzeczy,po prostu czuć ja w odbycie.Ciągle coś się dzieje, mam dość, już nie mam siły i ochoty na nic.Codziennie wmawiam sobie ze będzie dobrze

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza