Tabletki Midiana i Artizie

Poprosiłam lekarza o zmianę tabletek na tańszy odpowiednik midiany, przepisał mi artizie twierdząc, że nie mam się czym martwić, skład jest ten sam,, różnią się jednak ceną. Jednak nie, skład mają zupełnie inny.Wczoraj wieczorem po 7-dniowej przerwie wzięłam pierwszą tab, bo nie miałam możliwości pojścia do lekarza, było za późno, a dziś okazało się, że nie przyjmuje. Czy mam w dalszym Ciągu brać Artizie? Boję się tego, że zaburzę przez jego bład już uregulowaną gospodarkę hormonalną organizmu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani stosować zalecony preparat zgodnie z zaleceniami lekarza. W przypadku wystąpienia niepokojących objawów proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.