Tabletki na uregulowanie okresu a możliwość ciąży

Witam. Mam nieregularny okres, jednak nigdy nie dostawalam go pozniej, niz w 25dniu cyklu. W styczniu kochalam sie z chlopakiem, z zabezpieczeniem i wytryskiem na zewnatrz, a pozniej, od 16 do 20 dnia bralam tabletki na uregulowanie okresu przepisane przez ginekologa. Dzis jest 40 dzien mojego cyklu, czy jest mozliwe, ze okres mi sie zbliza przez tabletki ktore bralam? Dodam, ze przez ostatni miesiac w moim zyciu bylo sporo sytuacji stresowych. Jaka jest mozliwosc zajscia w ciaze?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli brała Pani tabletki na uregulowanie miesiączki, to krwawienie powinno już wystąpić. Przede wszystkim sugeruję zatem, by wykonała Pani test ciążowy.