Tabletki Regulon po porodzie siłami natury

Witam. Jestm 7tyg po porodzie silami natury,peklam bylam szyta na zewnatrz jak i w srodku. Wszystko sie zagoilo. Ale nadal czuje jakie bole w miejscu szytym,np jak siedze po turecku,lub jak sie za duzo nachodze z synkiem. Czy to normalne?? Prosze o rady, przez te dziwne pobolewanie boje sie zblizenia z mezem, czy to tez bedzie bolało?? Nie karmie piersia,oczyszczanie skonczylo mi sie 6tyg po porodzie,biore od 3 dni juz tabletki antykoncepcyjne REGULON. To moja 1 antykoncepcja w zyciu.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.