Tatuaż po wykonywanej laparoskopii ginekologicznej

Witam! 12.02.2014 r.miałam wykonywaną laparoskopię ginekologiczną. Konkretnie przecięcie splotu przedkrzyżowego. Teraz planuję wykonanie tatuażu. Czy są jakieś przeciwwskazania? Wiem,że pytanie dość dziwne, chciałabym mieć pewność :-)

Wielce Szanowna Pani ! Z tego co widziałem w swoim życiu zawodowym, to wiem, że tatuaż zrobiony na bliźnie często daje "bliznowca" . Z wyrazami szacunku Marek Bulsa