Zabieg chirurgiczny a tatuaż

10 lipca mam mieć drobny zabieg chirurgiczny (miejscowe znieczulenie) usunięcie tłuszczaka. 13 sierpnia jadę na wakacje. Czy jakbym zrobiła tatuaż jeszcze pod koniec czerwca - początek lipca to czy kolidowałoby to z zabiegiem? Czy to bezpieczne? I czy do sierpnia wygoi mi się wystarczająco bym mogła kąpać się w morzu?

Witam. Czy tatuaż ma być w bliźnie operacyjnej? Jeśli nie, to nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli tak, to proponował bym odczekanie do pełnego wygojenia.

Witam. Wszystko zależy czy zabieg będzie w miejscu planowanego tatuażu? Jeśli tak, to należy go odroczyć o parę miesięcy. Jeśli w miejscu oddalonym, od planowanego tatuażu, to można by było, tylko po co?? takie "upiększanie".