Tenoliza prostownika a ograniczona sprawność kciuka

Mam pytanie ,nie wiem czy ktos wogóle mi odpowie na nie.Miałem robiona tenolize prostownika,uwolnienie pasm bocznych sp.Littlera,artroliza stawu PIP II z dostepu grzbietowego,szew torebki,3 pazdziernika,miałem uszkodzone sciegna mm. zginaczy wskaziciela reki 19 lat temu,czy jest szansa ze palec wroci do normalnej sprawnosci?Sławek

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie załączonego opisu nie można określić czy palce wróci do pełnej sprawności. W celu ustalenia rokowania proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.