Terapia depresji preparatem Aciprex

witam mam 26 lat i stwierdzona depresje dostalam od lekarza aciprex 10mg biore go 3 tydz i jak narazie zero efektow czy jest szansa ze zadziala jeszcze?czy isc do lekarza po inny lek?

witam,
Powinna pani pójśc do lekarza i powiedzieć o w/w niepokojach,gdyż być może leki jeszcze nie uaktywniły oczekiwanych zmian.Prosze jednak pamiętać,że istnieje również reakcja paradoksalna i leki mogą nie działać a wówczas można zasugerować,by lekarz skierował Panią do psychoterapeuty.

oprócz lekow potrzebna jest terapia...same leki nie pomoga...odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza